„Geriausio jaunojo automechaniko“ konkurse

Tradiciškai ir šiemet mūsų mokyklos automechanikos specialybės mokiniai sausio pradžioje pradėjo ruoštis tarptautiniam konkursui „Geriausias jaunasis automechanikas“, kurį organizuoja UAB „Inter Cars Lietuva“, o tarptautinio konkurso etapo, kuris vyks Lenkijoje, organizatorius yra Inter Cars S.A. Konkurso prizinis fondas didelis – 23700 Eur, todėl ir paskata neeilinė. Konkurso užduotys apima įvairias temas: reikia išmanyti variklio sandarą, automobilio maitinimo, elektros sistemas ir kt. Renginys vyksta trim etapais – antrajame etape Alytaus profesinio rengimo centre dalyvavo kitus savo mokykloje įveikę trečiakursiai Kęstutis Minelga ir Mindaugas Tablaitis. Mokiniams sekėsi neblogai – jaunieji automechanikai pateko į antrą dešimtuką. Į konkursą juos lydėjo profesijos mokytojas Antanas Tamulevičius.