Kalėdinės eglės įžiebimo šventė. Su šventėmis, mielieji!

Didžiąsias metų šventes įprasta sutikti smagiais renginiais ir gera nuotaika, pasidžiaugti nuveiktais darbais. Mūsų mokykloje senuosius metus palydime kiek kitaip negu anksčiau. Mokiniai iš žalio popieriaus skiautelių suklijavo Kalėdinę eglę, kuri pretenduoja tapti rekordu, nes yra didžiausia mums žinoma tokia technika sukurta Kalėdinė eglė!

Kalėdinės eglės įžiebimo šventės proga ir buvo į mokyklą pakviesti garbūs svečiai – žinoma žurnalistė, kraštietė Daiva Ulbinaitė, Varėnos rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėja Stasė Bingelienė ir Varėnos miškų urėdijos Varėnos regioninio padalinio vyriausiasis miškininkas Deimantas Stankevičius. Svečiai pasveikino mokinius šia linksma proga, o ir mes, mokyklos bendruomenė, taip pat sveikiname visus  tikėdami, kad suplanuoti darbai bus nuveikti, prasmingos idėjos  – įgyvendintos. Nenuleiskite rankų ir nepraraskite vilties!