Nacionaliniame „Padavėjo ir barmeno“ profesinio meistriškumo konkurse – antroji vieta!

Mūsų mokyklos padavėjo ir barmeno specialybės mokiniams paprastai puikiai sekasi profesinio meistriškumo konkurse, kuris tradiciškai organizuojamas kiekvieną pavasarį. Taip atsitiko ir šiemet. Padavėjo ir barmeno specialybės pirmakursė Miglė Deviadaitė, parengta profesijos mokytojos Linos Eidukonienės, dalyvavo nacionaliniame 2019 m. profesinio meistriškumo konkurse, kuris vyko Kauno pramonės ir prekybos mokymo centre. Konkurso tikslas yra ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, kelti profesijos įvaizdį, suteikti galimybę geriausiems mokiniams parodyti savo profesinį lygį.

Mokiniams buvo skirtos 3 užduotys: atsakyti į testo klausimus, serviruoti stalą svečiams, pagaminti dvi identiškas nealkoholinio kokteilio ir kavos latte machiato porcijas.

Konkurso dalyvius vertino komisija: UAB „Perkūno namai“ direktorė Ingrida Gustienė, UAB „Saviola“ direktorė Violeta Jašinskienė ir UAB „Sangaida“ Monin Brand ambasarorius Lietuvoje, profesionalus barmenas Daniil Blagoveščenskij. Komisija mūsų mokyklos komandos darbą įvertino skirdama mokinei antrąją vietą. Sveikiname Miglę ir jos mokytoją!