Nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Virėjas 2019“

2019 m. lapkričio 27 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre įvyko Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Virėjas 2019“, kurio tikslas – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą ir kelti profesijos įvaizdį. Konkursui ruošėsi ir jame dalyvavo mūsų mokyklos antro kurso mokinė Virginija Vilčinskaitė, vadovaujama profesijos mokytojo Virginijaus Brakausko.

Mokinė turėjo pagaminti keturias karštojo patiekalo porcijas iš kiaulienos file, būtinai panaudojant pastarnoką ir žaliavas, esančias „juodojoje“ dėžėje, ir keturias deserto porcijas, būtinai panaudojant vaisius, kietąjį sūrį „Parmezanas“ ir „Dulcey“ šokoladą. Konkursas buvo puiki galimybė parodyti savo profesinio meistriškumo ir išradingumo lygį, kantrybę, atsakingumą, įgyti patirties.