Parodoje

Lapkričio 7 dieną B-18 gr. mokiniai, lydimi profesijos mokytojų L. Eidukonienės ir V. Brakausko, išvyko į LITEXPO parodų centre vykstančią Baltijos maisto ir gėrimų parodą „BAF 2018“. Šių metų parodos tema – „Pasaulio virtuvė“. Parodoje mokiniai galėjo susipažinti su naujais maisto produktais, pasisemti idėjų iš profesionalių virtuvės šefų, paklausyti lektorių iš užsienio apie naujausias pakuočių sektoriaus  tendencijas, paragauti egzotiškų ir  retų patiekalų. Ypač būsimiems virėjams patiko nauji ir modernūs virtuvės įrengimai, profesionalios virtuvės interjero mados.

Seminaras mokiniams Alytuje

Alytaus profesinio rengimo centro Statybos technologijų ir verslo skyrius organizavo seminarą apdailininkų (statybininkų) specialybės mokiniams ventiliuojamų fasadų montavimo ir apdailos klausimais. Į renginį išvyko 8 mūsų mokyklos mokiniai, dalyvavo ir kitų mūsų regiono mokyklų atstovai. Teorinį ir praktinį seminarą vedė specialistai iš žymių tarptautinių firmų „Soudal“, „Finnfoam“, „Eternit Baltic“, kurie pristatė savo įmonės produkciją ir diegiamas technologijas, supažindino mokinius su naujovėmis statybos pramonėje.

Didelio susidomėjimo sulaukė praktinė seminaro dalis, kur savo gebėjimus ir norą dirbti galėjo pademonstruoti ir mokiniai. Su praktinėmis užduotimis puikiai susidorojo Linas Zubavičius ir Irma Bisiskirskienė. Būsimieji statybininkai iš Alytaus parsivežė ir dovanų.

Rajoninis rudens krosas

Spalio 16 dieną stadione prie „Ryto“ progimnazijos vyko tradicinis rajoninis rudens krosas, kuriame dalyvavo ir 8 mūsų mokyklos sportininkai. Mokiniai iš rajono mokyklų varžėsi įvairaus ilgio distancijose. Mūsų mokyklos sportininką Paulių Klusovską lydėjo sėkmė – jis 2000 metų bėgimo distancijoje iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname Paulių!